ZAPRASZAMY NA TARGI STONE DO POZNANIA

ZAPRASZAMY NA TARGI STONE DO POZNANIA

Najważniejsze spotkanie branży kamieniarskiej w dniach 20-23 listopada 2019 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich! Targi STONE to jedyne…

Czytaj...
BRANŻA KAMIENIARSKA ŁĄCZY SIĘ NA TARGACH STONE

BRANŻA KAMIENIARSKA ŁĄCZY SIĘ NA TARGACH STONE

Podczas 11 edycji najważniejszego wydarzenia dla branży kamieniarskiej - targów Stone (20-23 listopada) będzie miało miejsce inauguracyjne spotkanie…

Czytaj...
LAUREACI ZŁOTEGO MEDALU 2019. TARGI STONE 20 - 23 LISTOPADA 2019

LAUREACI ZŁOTEGO MEDALU 2019. TARGI STONE 20 - 23 LISTOPADA 2019

Znamy liderów Złotego Medalu 2019! Sprawdź, kto tym razem sięgnął po złoto i zdobył nagrodę o równowartości 50…

Czytaj...
MARMUROWY PILOT TV

MARMUROWY PILOT TV

Marmur trafił do wielu domów w różnych formach, a teraz również za pomocą pilota zdalnego sterowania. Mowa o…

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ZBLIŻAJĄ SIĘ TARGI CARRARA MARMOTEC 2014

carraranew32 edycja włoskiej imprezy odbędzie się w dniach od 21 do 24 maja. Przez trzy dni Carrara po raz kolejny stanie się stolicą światowego kamieniarstwa. W ramach Carrara Marmotec odbędą się liczne spotkania, prezentacje kamienia naturalnego maszyn, materiałów i technologii.

Mimo, że jeszcze nie znamy pełnej listy wystawców, to wiadomo że w tym roku do Włoch zawita grupa firm z chińskiej prowincji Yunfu, która zaprezentuje szereg produktów, w tym bloki marmuru oraz przedstawiciele indyjskiego stanu Gudźarat. Ponadto swój udział w targach Carrara Marmotec 2014 zapowiedzieli przedstawiciele branży kamieniarskiej z Francji, Iranu, Niemiec, Egiptu, Chin, Grecji, Portugalii, Belgii, Wietnamu, Indii i Pakistanu.

Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn , są obok imprez w Norymberdze i Weronie, trzecią co do wielkości europejską wystawą branżową. Pośród gości odwiedzających targi nie zabraknie kamieniarzy, producentów maszyn i narzędzi, architektów i przedstawicieli biur architektonicznych, projektantów, dystrybutorów, przedstawicieli handlowych oraz indywidualnych odbiorców.

Dzięki uczestnictwu Konsorcjum Eksportu Carrary, Izb Handlowych Lucca i Massa Carrara i Unicredit na wystawie pojawi się około 200 oficjalnych delegacji. Ich obecność stwarza możliwość nawiązywania nowych kontaktów handlowych oraz podjęcia wspólnych działań dotyczących promocji firm z branży kamieniarskiej.

Na Carrara Marmotec 2014 zorganizowanych zostanie także wiele prezentacji, konferencji czy też paneli dyskusyjnych. Targi będą nie tylko oknem wystawowym, lecz również ważnym wydarzeniem w dziedzinie biznesu, badań i projektowania. Bardzo duże zainteresowanie wzbudza „Innovation Corner” (Kącik Innowacji), promujący nowości w dziedzinie wydobycia oraz obróbki kamienia

Ponadto na włoską imprezę zostaną zaproszeni również laureaci prestiżowych nagród Marble Architectural Awards. Uhonorowani architekci i projektanci pojawią się w Carrarze, ponadto podczas imprezy odbędzie się wystawa zdjęć nagrodzonych prac.

Oprac. DŚ
Fot. carraramarmotec.com

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet