UPOJENI CENNYM ŁUPEM

UPOJENI CENNYM ŁUPEM

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po, jak się później okazało, nie pierwszej takiej kradzieży kamieni z katedry Notre-Dame podczas…

Czytaj...
NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

Sagrada Familia, niezwykły secesyjny kościół w Barcelonie, uważany za szczytowe osiągnięcie Antoniego Gaudíego, ma szansę zostać ukończona w…

Czytaj...
PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

27 kwietnia na drodze ekspresowej S7 (tzw. Zakopiance) połączono drugą, lewą nitkę tunelu pod górą Luboń Mały. Ten…

Czytaj...
TARGI STONE+TEC  ODWOŁANE

TARGI STONE+TEC ODWOŁANE

Zaplanowane na 17-20 czerwca 2020  w Norymberdze targi kamienia i technologii Stone+tech zostały odwołane.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ZBLIŻAJĄ SIĘ TARGI CARRARA MARMOTEC 2014

carraranew32 edycja włoskiej imprezy odbędzie się w dniach od 21 do 24 maja. Przez trzy dni Carrara po raz kolejny stanie się stolicą światowego kamieniarstwa. W ramach Carrara Marmotec odbędą się liczne spotkania, prezentacje kamienia naturalnego maszyn, materiałów i technologii.

Mimo, że jeszcze nie znamy pełnej listy wystawców, to wiadomo że w tym roku do Włoch zawita grupa firm z chińskiej prowincji Yunfu, która zaprezentuje szereg produktów, w tym bloki marmuru oraz przedstawiciele indyjskiego stanu Gudźarat. Ponadto swój udział w targach Carrara Marmotec 2014 zapowiedzieli przedstawiciele branży kamieniarskiej z Francji, Iranu, Niemiec, Egiptu, Chin, Grecji, Portugalii, Belgii, Wietnamu, Indii i Pakistanu.

Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn , są obok imprez w Norymberdze i Weronie, trzecią co do wielkości europejską wystawą branżową. Pośród gości odwiedzających targi nie zabraknie kamieniarzy, producentów maszyn i narzędzi, architektów i przedstawicieli biur architektonicznych, projektantów, dystrybutorów, przedstawicieli handlowych oraz indywidualnych odbiorców.

Dzięki uczestnictwu Konsorcjum Eksportu Carrary, Izb Handlowych Lucca i Massa Carrara i Unicredit na wystawie pojawi się około 200 oficjalnych delegacji. Ich obecność stwarza możliwość nawiązywania nowych kontaktów handlowych oraz podjęcia wspólnych działań dotyczących promocji firm z branży kamieniarskiej.

Na Carrara Marmotec 2014 zorganizowanych zostanie także wiele prezentacji, konferencji czy też paneli dyskusyjnych. Targi będą nie tylko oknem wystawowym, lecz również ważnym wydarzeniem w dziedzinie biznesu, badań i projektowania. Bardzo duże zainteresowanie wzbudza „Innovation Corner” (Kącik Innowacji), promujący nowości w dziedzinie wydobycia oraz obróbki kamienia

Ponadto na włoską imprezę zostaną zaproszeni również laureaci prestiżowych nagród Marble Architectural Awards. Uhonorowani architekci i projektanci pojawią się w Carrarze, ponadto podczas imprezy odbędzie się wystawa zdjęć nagrodzonych prac.

Oprac. DŚ
Fot. carraramarmotec.com

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet