SYNERGIA KAMIENIA I SZKŁA OD JUTRA W POZNANIU

SYNERGIA KAMIENIA I SZKŁA OD JUTRA W POZNANIU

Targi branży kamieniarskiej STONE odbywające się co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich adresowane są do wszystkich, dla…

Czytaj...
PIERWSZY  MGALLERY W POLSCE

PIERWSZY MGALLERY W POLSCE

Jednak nie Wrocław, lecz Kraków będzie pierwszym miastem w Polsce, w którym zostanie otwarty hotel marki MGallery by…

Czytaj...
FASADA INSTYTUTU RAL W BONN

FASADA INSTYTUTU RAL W BONN

We wrześniu br. ukończono realizację inwestycji, która stanowi przykład połączenia tradycyjnych materiałów z ultranowoczesnymi technologiami. Mowa o siedzibie…

Czytaj...
4 DESIGN DAYS 2019

4 DESIGN DAYS 2019

300 wystawców na 13 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej i 25 tys. odwiedzających Dni Otwarte – tak zapowiada…

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

TARGI VITORIA STONE FAIR 2017

Vitória newsZmiana terminu targów Vitoria Stone Fair - Marmomac Latin America 2017 nie przeszkodziła wystawcom w zaprezentowaniu swoich produktów z dziedziny maszyn i technologii kamieniarskiej. Międzynarodowe targi marmuru i granitu zakończyły się 9 czerwca i zgromadziły ponad 300 wystawców z 20 krajów. 

Według prezesa stowarzyszenia Sindirochas, Talesa Machado, targi Vitoria Stone Fair odgrywają istotną rolę w promocji brazylijskich produktów z kamienia naturalnego. Impreza coraz  bardziej scala branżę kamieniarską, co wzmacnia pozycję Esprito Santo na mapie światowego kamieniarstwa.

W pierwszym kwartale br. stan Espirito Santo zanotował obrót w sektorze kamieniarskim w wysokości $277,4 mln. Cena marmurów i granitów w zeszłym miesiącu wzrosła o 6% w stosunku do tego samego okresu minionego roku. Łącznie wzrost wyniósł 1,31% w stosunku do 2016 r.

Bárbara Secchin, która zarządza sprzedażą Quartz blue twierdzi, iż czterodniowe targi Vitoria Stone Fair spełniły oczekiwania organizatorów, a nawet je przekroczyły.  

- W tym roku po raz pierwszy gościliśmy kupców z Wietnamu, Rosji i Belgii - mówi dyrektor Milanez & Milaneze, Alberto Piz.

90 dni intensywnych działań marketingowych na głównych rynkach strategicznych, po tym jak odwołano pierwotny termin imprezy na skutek zamieszek na ulicach Vitorii i całego stanu Espirito Santo, można uznać za sukces.

- Wśród naszych gości nie zabrakło dotychczasowych uczestników targów z Brazylii, Chin, Ameryki Łacińskiej oraz Bliskiego Wschodu – dodaje Henrique Tyrone, kierownik ds. Handlu Marbrasa.

Targi Vitoria Stone Fair to wydarzenie branżowe organizowane przez firmę Milanez & Milaneze, która jest częścią Veronafiere Group. Imprezę promują stowarzyszenie Sindirochas oraz Centrum Marmuru i Granitu Cetemag. Targi finansowo wspierają również m.in. Caixa, władze stanu Espírito Santo, Findes System, Sesi-Senai, Sebrae, Abirochas, Centrorochas, Amerykański Instytut Marmuru i stowarzyszenie Confindustria Marmomacchine.Oprac. KC
Fot. www.vitoriastonefair.com.br

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet