NIEZWYKŁY MOST W WIETNAMIE – PODTRZYMUJĄ GO KAMIENNE DŁONIE

NIEZWYKŁY MOST W WIETNAMIE – PODTRZYMUJĄ GO KAMIENNE DŁONIE

Kilkanaście dni temu uroczyście otwarto niezwykłą konstrukcję. To Złoty Most znajdujący się w górskim resorcie Ba Na Hills…

Czytaj...
W KOLONII ODKRYTO KAMIENNE POZOSTAŁOŚCI RZYMSKIEJ BIBLIOTEKI

W KOLONII ODKRYTO KAMIENNE POZOSTAŁOŚCI RZYMSKIEJ BIBLIOTEKI

Naukowcy ustalili przeznaczenie starożytnego gmachu, którego ruiny zostały odkopane w ubiegłym roku. Okazało się, że jest to najstarsza…

Czytaj...
COSENTINO W POLSCE ZAPRASZA KAMIENIARZY NA GRAND OPENING

COSENTINO W POLSCE ZAPRASZA KAMIENIARZY NA GRAND OPENING

W dniu 13 września 2018 r. o godz. 19:00 w Parzniewie pod Warszawą, przy. ul. Św. Tomasza 4,…

Czytaj...
BIUROWIEC IMMOBILE K3 ODSŁANIA SWOJE OBLICZE

BIUROWIEC IMMOBILE K3 ODSŁANIA SWOJE OBLICZE

Prace budowlane przy bydgoskim biurowcu zmierzają do końca. Elewacja Immobile K3 jest już prawie całkowicie ukończona. Projektanci postawili…

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

TARGI VITORIA STONE FAIR 2017

Vitória newsZmiana terminu targów Vitoria Stone Fair - Marmomac Latin America 2017 nie przeszkodziła wystawcom w zaprezentowaniu swoich produktów z dziedziny maszyn i technologii kamieniarskiej. Międzynarodowe targi marmuru i granitu zakończyły się 9 czerwca i zgromadziły ponad 300 wystawców z 20 krajów. 

Według prezesa stowarzyszenia Sindirochas, Talesa Machado, targi Vitoria Stone Fair odgrywają istotną rolę w promocji brazylijskich produktów z kamienia naturalnego. Impreza coraz  bardziej scala branżę kamieniarską, co wzmacnia pozycję Esprito Santo na mapie światowego kamieniarstwa.

W pierwszym kwartale br. stan Espirito Santo zanotował obrót w sektorze kamieniarskim w wysokości $277,4 mln. Cena marmurów i granitów w zeszłym miesiącu wzrosła o 6% w stosunku do tego samego okresu minionego roku. Łącznie wzrost wyniósł 1,31% w stosunku do 2016 r.

Bárbara Secchin, która zarządza sprzedażą Quartz blue twierdzi, iż czterodniowe targi Vitoria Stone Fair spełniły oczekiwania organizatorów, a nawet je przekroczyły.  

- W tym roku po raz pierwszy gościliśmy kupców z Wietnamu, Rosji i Belgii - mówi dyrektor Milanez & Milaneze, Alberto Piz.

90 dni intensywnych działań marketingowych na głównych rynkach strategicznych, po tym jak odwołano pierwotny termin imprezy na skutek zamieszek na ulicach Vitorii i całego stanu Espirito Santo, można uznać za sukces.

- Wśród naszych gości nie zabrakło dotychczasowych uczestników targów z Brazylii, Chin, Ameryki Łacińskiej oraz Bliskiego Wschodu – dodaje Henrique Tyrone, kierownik ds. Handlu Marbrasa.

Targi Vitoria Stone Fair to wydarzenie branżowe organizowane przez firmę Milanez & Milaneze, która jest częścią Veronafiere Group. Imprezę promują stowarzyszenie Sindirochas oraz Centrum Marmuru i Granitu Cetemag. Targi finansowo wspierają również m.in. Caixa, władze stanu Espírito Santo, Findes System, Sesi-Senai, Sebrae, Abirochas, Centrorochas, Amerykański Instytut Marmuru i stowarzyszenie Confindustria Marmomacchine.Oprac. KC
Fot. www.vitoriastonefair.com.br

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet