KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

KONKURS NA POMNIK MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Z inicjatywą przedsięwzięcia wyszedł Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu. Krótko potem, we wrześniu ubiegłego…

Czytaj...
HARD ROCK HOTEL

HARD ROCK HOTEL

Jedna z najnowszych realizacji, za którą stoi firma stoneCIRCLE, zyskała wiele prestiżowych nagród. Bar hotelowy otrzymał nagrodę Best…

Czytaj...
LAGASCA 99 I COSENTINO

LAGASCA 99 I COSENTINO

Zlokalizowany w dzielnicy Salamanca w Madrycie budynek mieszkalny Lagasca 99 nawiązuje swym charakterem do obiektów architektury wokół niego,…

Czytaj...
BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

BUDUJMY EKOLOGICZNIE, ALE WYDAJNIE!

Taki apel do Ministerstwa Rozwoju wydało w połowie sierpnia br. dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

"KONKURUJ PRODUKTEM, A NIE STOISKIEM"

logopoznanPod tym hasłem organizatorzy targów Stone promują swoją ofertę skierowaną dla wystawców. W jej ramach udostępniono dwa rodzaje gotowych stoisk pakietowych o powierzchni wynoszącej: 30 i 50 mkw., które pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

- Dzięki otwartej konstrukcji półwyspowej koszt wynajmu jest bardziej atrakcyjny dla klienta – wyjaśnia Joanna Mizerska, dyrektor targów STONE, po czym dodaje - Przy wyborze takiej opcji nie trzeba angażować własnych projektantów. Stoisko będzie przygotowywane przez zespół targów poznańskich.

Zgodnie z opublikowanymi informacjami punkty wystawowe zostaną wyposażone w ścianki stolarskie z płyty MDF, wykładzinę w różnej gamie kolorystycznej,  meble (w tym stół oraz krzesła), przyłącze prądu oraz oświetlenie halogenowe. Natomiast wystawca powinien dostarczyć tylko logotyp firmy i ewentualną grafikę. Szczegółową ofertę można znaleźć pod tym linkiem:
http://stone.mtp.pl/pl/news/wystawco-konkuruj_produktem-a_nie_stoiskiem/

Na lokalizację targów tegorocznej edycji targów STONE  wybrano kompleks pawilonów 7, 7A i 8A (tzw. „czteropak”), który jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce miejsc ekspozycyjnych. Udostępniona przestrzeń stworzy nieograniczone możliwości na wygodną prezentację produktów oferowanych w branży, w tym największych maszyn i narzędzi do wydobycia i obróbki kamienia.

Oprac. DŚ
Fot. stone.mtp.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet