UPOJENI CENNYM ŁUPEM

UPOJENI CENNYM ŁUPEM

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po, jak się później okazało, nie pierwszej takiej kradzieży kamieni z katedry Notre-Dame podczas…

Czytaj...
NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

Sagrada Familia, niezwykły secesyjny kościół w Barcelonie, uważany za szczytowe osiągnięcie Antoniego Gaudíego, ma szansę zostać ukończona w…

Czytaj...
PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

27 kwietnia na drodze ekspresowej S7 (tzw. Zakopiance) połączono drugą, lewą nitkę tunelu pod górą Luboń Mały. Ten…

Czytaj...
TARGI STONE+TEC  ODWOŁANE

TARGI STONE+TEC ODWOŁANE

Zaplanowane na 17-20 czerwca 2020  w Norymberdze targi kamienia i technologii Stone+tech zostały odwołane.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

WYSTARTOWAŁY TARGI BUDOWNICTWA DROGOWEGO AUTOSTRADA-POLSKA

targikielce14 maja, w Kielcach rozpoczęła się XX edycja wystawy. Na kieleckich targach zaprezentuje się łącznie przeszło 400 firm z branży budownictwa drogowego. W tym samym czasie odbędą się także trzy inne imprezy: TRAFFIC-EXPO – TIL , MASZBUD oraz ROTRA.

W uroczystości otwarcia targów wzięli udział Ewa Borucka – Tomala piastująca urząd Dyrektora Generalnego GDDKiA, Cezary Grabarczyk – Wicemarszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Stanisław Żmijan - Przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury, Zbigniew Rynasiewicz, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju oraz przedstawiciele lokalnych władz i instytucji.

Podczas kieleckich targów AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD, ROTRA oraz TRAFFIC-EXPO - TIL pojawi się łącznie około 400 firm reprezentujących branżę budownictwa drogowego. Są pośród nich w przedstawiciele Anglii, Austrii, Czech, Francji oraz Niemiec. Na stoiskach wystawcy z 21 krajów prezentują najnowocześniejszy sprzęt (także ten o imponujących rozmiarach), maszyny, rozwiązania technologiczne i produkty służące do budowy dróg oraz utrzymania już istniejącej sieci drogowej. Organizatorzy liczą na frekwencję na poziomie 15 tys. osób.

Odbywającym się równolegle targom towarzyszy wiele wydarzeń, eventów i konkursów, które również mają być magnesem przyciągającym do Kielc. W programie znajduje się między innymi 9 konferencji, 3 seminaria, debata organizowana przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, konkurs operatorów maszyn budowlanych oraz zaplanowany rodzinny piknik.

Patronat honorowy nad wystawą objęli: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, Polski Związek Pracodawców Budownictwa oraz Główny Inspektor Pracy.

Oprac. DŚ
Fot. targikielce.pl

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet