UPOJENI CENNYM ŁUPEM

UPOJENI CENNYM ŁUPEM

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po, jak się później okazało, nie pierwszej takiej kradzieży kamieni z katedry Notre-Dame podczas…

Czytaj...
NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

NIEDOKOŃCZONE DZIEŁO GAUDIEGO

Sagrada Familia, niezwykły secesyjny kościół w Barcelonie, uważany za szczytowe osiągnięcie Antoniego Gaudíego, ma szansę zostać ukończona w…

Czytaj...
PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

PRZEBITO DRUGI TUNEL „ZAKOPIANKI”

27 kwietnia na drodze ekspresowej S7 (tzw. Zakopiance) połączono drugą, lewą nitkę tunelu pod górą Luboń Mały. Ten…

Czytaj...
TARGI STONE+TEC  ODWOŁANE

TARGI STONE+TEC ODWOŁANE

Zaplanowane na 17-20 czerwca 2020  w Norymberdze targi kamienia i technologii Stone+tech zostały odwołane.

Czytaj...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

I BAL KAMIENIARSKI

bal2001Pracownicy hotelu „Grand” twierdzili zgodnie, że tak udanego balu nie pamiętają od dawna. Do końca wszyscy balowali z klasą, co rusz wpadając w zachwyt nad przygotowanym programem. Ale też i obok „naszych” na sali balowej obecni byli prezydent miasta Łódź Tadeusz Matusiak, prezydent Polskiej Unii Gospodarczej Wojciech Kornowski, konsul honorowy Stanów Zjednoczonych Meksyku Janusz Gołygowski, prezes Związku Pracodawców Łódzkich Jerzy Kujawa.

Wielkim hitem był popis pary tanecznej, wicemistrzów Polski i naszych reprezentantów na najbliższe mistrzostwa świata w USA. Były dwa wejścia, znakomicie tańcząca para młodych tancerzy wzbudziła zachwyt siedzących przy stolikach gości. Nie obeszło się bez próśb o bis, pięknie spełnionych. Występ Bogusława Meca rozpalił serca na dobre. Już na wstępie dla zbudowania odpowiedniej relacji z publicznością rzucił: „Drodzy Państwo, proszę nie regulować odbiorników, ja naprawdę tak wyglądam”. Artysta, mimo że nieobecny w dzisiejszych audycjach radiowych, nadal trzyma formę i wysoki poziom. Śpiewał swoje stare i nowe przeboje, niektóre na prośbę roznamiętnionych pań nawet dwa razy. Być może, że na ten bardzo udany recital miały wpływ jego urodziny, które w tym samym hotelu, ale oczywiście w innej sali, obchodził w gronie swoich gości.
Jednak mimo obowiązków podejmującego zaproszonych został na balu kamieniarskim dużo dłużej niż ustalone to było w kontrakcie.

Była jeszcze aukcja rysunków dzieci z Domu Dziecka w Opolu, której przyświecał cel pomocy słabszym i pokrzywdzonym przez los. Ten piękny gest ze strony oddających się przecież przedniej zabawie kamieniarzy pokazał, że nie tylko sukces w interesach liczy się w ich życiu. W sumie za rysunki dziecio tematyce kamieniarskiej wyłożyli oni 3900 złotych. Chwała im za to. Szaleństwa na parkiecie nieco zdziwiły obsługę przyzwyczajoną do nieco dłuższego rozkręcania się towarzystwa
i budowania atmosfery sprzyjającej otwieraniu się ludzi. Nierzadko trudno było znaleźć miejsce dla swojej pary.

Wodzirej, śpiewak Adam Koziołek z Łódzkiego Teatru Muzycznego, znakomicie dbał o nastrój uczestników balu sam udzielając się również wokalnie. Za jego to sprawą wybrano królową balu. Impreza zakończyła się około godziny 6.00. W zgodnej opinii wszystkich uczestników I Ogólnopolski Bal Kamieniarzy był imprezą udaną, organizatorzy jako komplement potraktowali zdanie wypowiedziane przez jednego z uczestników:
„W przyszłym roku trudno się będzie do was dostać, więc już dziś zamawiam miejsce na trzy pary”.
Wysoko oceniono również inicjatywę dorocznego konkursu, który ma wszelkie znamiona tuby głoszącej, że oto w kraju mamy silną grupę zawodową spełniającą się znakomicie w każdej dziedzinie życia społecznego.

 

Nie czekaj dodaj firmę

do naszego katalogu!

 

 

Dodaj firmę...

 

Dodaj ogłoszenie drobne

do naszej bazy!

 

 

Ogłoszenia...

45-837 Opole,
ul. Wspólna 26
woj. Opolskie
Tel. +48 77 402 41 70
Biuro reklamy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
     Wszystkie prawa zastrzeżone - Świat-Kamienia 1999-2012
     Projekt i wykonanie: Wilinet